• Interaktywna kierownica dźwięk światła organki 868

Symbol: 868
Brak towaru
33.25
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 48 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 19
Kurier 19
Kurier (Pobranie) 24
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Interaktywna kierownica dźwięki światła organki 868

Kierownica, która sprawi dużo uciechy dziecku, a jednocześnie uczy logicznego myśleniarozpoznawać dźwięki i kolory, rozwija wyobraźnię oraz koordynację ruchową.

Interaktywna kierownica to wielofunkcyjna zabawka, która bawiąc uczy. Poprzez zabawę dziecko uczy się logicznego myślenia.

Wymiary opakowania: 26 x 25 x 8 cm

Wymiary kierownicy: średnica 21 cm, wysokość 6 cm

Wiek: 18m+

Zabawka posiada certyfikat CE, EN71.

Funkcje:

 • Aby uruchomić kierownicę należy przełączyć zielone pokrętło znajdujące się nad pianinkiem. Towarzyszy temu dźwięk zapalanego silnika oraz świecą lusterka i organki.
 • Jeśli długo nie używamy kierownicy po jakimś czasie sama uruchamia się melodia wraz z towarzyszącymi jej światłami. Po dłuższym nie używaniu kierownica wyłącza się.
 • Środkowy pomarańczowy przycisk z obrazkiem klaksonu uruchamia 3 różne dźwięki ostrzegawcze.
 • Kierownica ma zaznaczone zielonymi plastikowymi elementami gdzie dziecko powinno trzymać ręce.
 • Z lewej strony kierownicy znajduje się żółta wajcha - przesunięcie jej do góry uruchamia dźwięk kierunkowskazu oraz światełko w prawym lustrze. Przesunięcie jej w dół uruchamia również dźwięk kierunkowskazu oraz zapala światło w lewym lusterku.
 • Lusterka na górze po prawej i lewej stronie posiadają światełka, które w niektórych sytuacjach się świecą - dodatkowo dziecko może zobaczyć w nim swoje zniekształcone odbicie.
 • Pod prawym lusterkiem znajduje się wajcha. Po przesunięciu jej w górę słyszymy dźwięk jadącego samochodu. Przesunięcie w dół uruchamia dźwięk syreny.
 • Na środku kierownicy znajdują się trzy mniejsze przyciski. Umieszczony z lewej strony pomarańczowy z obrazkiem nutki uruchamia 5 melodii. Po zakończeniu melodii należy kliknąć ponownie na nutkę, aby zagrała kolejną piosenkę.
 • Z lewej prawej strony znajduję się zielony przycisk z obrazkiem uśmiechniętej buzi. Po naciśnięciu go słyszymy 2 różne sekwencje śmiechów dziecka. Aby usłyszeć kolejną sekwencję musimy przycisk kliknąć ponownie.
 • Środkowy przycisk odpowiada za zmianę trybu organek znajdujących się na samym dole. Każdy z organów ma inny kolor, inny namalowany pojazd oraz nazwę dźwięków, co ułatwi naukę Twojemu dziecku. W pierwszym trybie każdemu klawiszowi przyporządkowany jest sygnał dźwiękowy, który wydaje z siebie dany pojazd namalowany na klawiszu. W trybie drugim każdy klawisz po naciśnięciu wydaje z siebie taki dźwięk jaki jest na nim napisany. W trzecim trybie każdy z klawiszy uruchamia jedną melodię. Po zakończeniu melodii należy ponownie nacisnąć klawisz, by ponownie ją usłyszeć. Każdej z melodii towarzyszą świecące się klawisze oraz lusterka w kierownicy. W każdym trybie po naciśnięciu danego klawisza, podświetla się on.

Zabawka zapakowana w ładne, kolorowe opakowanie z okienkiem i rączką. Idealnie nadaje się na prezent.

Ilość w opakowaniu 48
Wiek 6 - 18 miesięcy
Wymiary 21 x 21 x 6 cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci
 • Sklep zamknięty